Yaza sayılı günler kala evlilik planları yapanların düğün hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Düğününüzde giyeceğiniz gelinlik konusunda hala kararsızsanız düğün konseptinizden yola çıkarak stilinizi belirleyin. Kır düğününde giyeceğiniz bohem bir gelinlikten, nostaljik bir gecede giyeceğiniz vintage bir gelinliğe, klasik davetlerden düğün partilerine; işte karşınızda birbirinden farklı gelinlik modelleri.

Bohem Düğün


Eğer bohem bir düğün planlıyorsanız, otantik gelinlik modelleri tam da sizin aradığınız stili yaratacaktır. Bahsettiğimiz bohem gelinlik modelleri için gerçek bohem modasının baskın olduğu 20,30 ve 40’lı yılların elbiselerinden ilham alabilirsiniz. Dantel detaylı ve çiçek işlemeli dokulara sahip, üzerinizde salaş olduğu kadar zarif bir şekilde de duracak bu gelinlik modellerini bir de doğadan esinlenen aksesuarlarla birleştirdiniz mi, tamamdır! Çiçeklerden bir taç veya taşlı saç bandı hippi stilini yaratmanız için kurtarıcı parçalar arasında.


Düğün Partisi


Evlendirme dairesinde nikah kıyıldı ve peşinden bir düğün partisi sizi bekliyorsa gelinliğinizde biraz çılgınlık yapmaya ne dersiniz? Düğün partileri için en ideal seçeneklerden biri mini gelinliklerdir. İster kloş etekli mini gelinlik ister dantel detaylı kısa elbiseler olsun, düğün partisinde kısa gelinlik modelleri unutamayacağınız bir gecenin imzası olsun!


Nostaljik Düğün


Eğer düğün konsepti konusunda biraz geçmişe gitmeye karar verdiyseniz ve davetlilerinizi nostaljik detaylarla dolu bir düğün bekliyorsa gelinliğiniz de bu konsepte uyum sağlamalı. 50 ve 60’lı yılların elbiselerinden ilham alarak dantel yorumlu gelinlik modeliniz kadar kullandığınız aksesuarlar da önem taşıyacak. Vintage saç aksesuarlarından kolye, küpe, broş gibi taşlı detaylara; nostaljik stilinizle fark yaratın!

Klasik Düğün


Eğer klasik konseptte bir düğün planlıyorsanız sizin için bolca seçenek mevcut. Burada önerimiz sezonun öne çıkan trendlerine yönelmeniz. Düşük omuz detaylarından üç boyutlu çiçeklere, tamamlayıcı kaplardan modern V yakalar, sırt dekoltelerinden gösterişli duvaklara ilham alınabilecek fikirlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın