Hakkımızda

Atlas Gelinlik her sezon yeni ve uygun fiyatlarla yurt içi ve yurt dışı her bölgeye sağlanacak online görüşmeler ile birlikte; ölçülerinize ve bedeninize uyan Gelinlik, Kınalık, Nişanlık gibi her ihtiyacınıza hazır veya özel dikim hizmeti sağlamaktadır. 
En yeni, en güzel gelinlik nişanlık ve kınalık modellerini en uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile Atlas Gelinlik’te bulacaksınız. 
Atlas gelinlik indirim ve kampanyalı modelleriyle her sezon, gelinlik almayı planlayan ya da kiralayan müşterilerine ücretsiz düğün kuaförü, Kına kuaförü, kına kıyafeti, araç süsü, fotoğraf çekimi ve duvak hediye ederek, aile bütçelerine katkıda bulunmuş, Gelinlerin hayallerini gerçekleştirmiştir.

Atlas’ta gelin olmak başkadır!

atlasgelinliklogo

1995 yılından beri gelinlerimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz. Gelinlik, Kınalık, Nişanlık, özel ve hazır dikimlerimizle üretiliyor. Ayrıca, fotoğraf çekimi, araç süsü, gelin tacı ve gelin çiçeği gibi aksesuar ihtiyaçlarınızda Atlas Gelinlik olarak sizlerin yanındayız.
Gelinlik, nişanlık, kınalık ve kaftan tasarımlarımızla size özel güvenli ve kaliteli hizmet sunuyor, uzman kadromuzla hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.
Atlas Gelinlik imalatçı ve üretici bir gelinlik firmasıdır. Gelinlerimizin ve değerli ailelerinin memnuniyetleri en önemli önceliğimizdir. Atlas Gelinlik, gelinlerimizin zevk ve hayal güçlerini ön planda tutarken, ailelerinin bütçesi için de indirim ve kampanyalarla hayallerine ulaşmakta destek olmaktadır. 

Atlas’ta Gelin Olmak Bir Başkadır!

Bu özel günlerin tadına bizlerle varacağınızın garantisini veriyor, kuaförden çıkana kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. 
Atlas Gelinlik Ekibi olarak her müşterimizi aynı özen ve hevesle karşılayacağımıza söz veriyoruz.
Soru görüş ve talepleriniz için bizlere müşteri hizmetleri telefon numaramızdan veya aşağıdaki butona tıklayarak dolduracağınız iletişim formu ile ulaşabilirsiniz… 

ATLAS GELİNLİK SHOWREEL 2021

Sizlere özel, size değer tasarımlar ile daha aydınlık ve mutlu bir geleceğe…

X