Gelinlik seçiminde hangi burcun hangi karakter özelliği baskındır? Kime kabarık kime vintage, kime minimal kime klasik gelinlik modelleri yakışacaktır? Burcunuza göre gelinliğinizi seçin ve düğününüzün en önemli adımlarından birini en ideal şekilde atın!

Koç Burcu Kadınlar İçin Gelinlik

Özgüvenli ve güçlü! Koç burçları düğün günlerinde yepyeni bir trendi denemekten asla korkmazlar. Ayrıca sıradışı bir gelin olarak ile dahi karşımıza çıkabilirler! Onların gelinliğinin altında bir çift spor ayakkabı görürseniz şaşırmayın.


Boğa burcu kadınlar için gelinlik

Duygusal ve romantik! Boğa burcu kadınları son derece nostaljik bir gelin olabilirler. Vintage gelinliklerinin güzellikleri de detaylarda saklanacaktır. Hafif ışıltı ve süslemeler minimal bir şekilde kaldığı ve klasikliği koruduğu sürece onları mutlu edecektir.

İkizler burcu kadınlar için gelinlik

Eşsiz ve karışım meraklısı! İkizler burcu kadını son derece şıktır ve son dakikada fikrini değiştirme ihtimali de çok yüksektir! Dolayısıyla gelinlik konusunda içlerine sinmesi açısından olabildiğince klasik bir modelden yana seçim yapmalarında fayda olacaktır.

Yengeç burcu kadınlar için gelinlik

Geleneksel ve hassas! Küçücük bir kızken gelin olmanın hayalini kuran yengeç burcu için gelinliğin ne kadar önemli olduğunu tahmin edebilirsiniz. Onun üzerinde kabarık bir etek, payetli bir gelinlik modeli görürseniz şaşırmayın.

Aslan burcu kadınlar için gelinlik

Çarpıcı ve dişi! Mükemmeliyetçi aslan burcu kadını gelinlik seçiminde de elbette ki çok titiz olacaktır. Düğüne adeta iz bırakacakları gelinlikleri mutlaka trendlerle de uyum içerisinde olacaktır.

Başak burcu kadınlar için gelinlik

Pratik ve içe dönük! Pratik olduğu kadar utangaçlığı da bulunan başak burcu kadınları gelinlik seçerken sofistike ve pratik bir modelden yana olacaklardır. Romantik ve klasik modeller onlar için idealken, favorileri akışkan ve zarif tasarımlar olacaktır.

Başak burcu kadınlar için gelinlik

Pratik ve içe dönük! Pratik olduğu kadar utangaçlığı da bulunan başak burcu kadınları gelinlik seçerken sofistike ve pratik bir modelden yana olacaklardır. Romantik ve klasik modeller onlar için idealken, favorileri akışkan ve zarif tasarımlar olacaktır.

Terazi burcu kadınlar için gelinlik

Romantik ve feminen! Terazi burcu kadınlar dişiliklerini ortaya koymayı severler. Dolayısıyla onlar için sırt dekoltesine sahip, dantel ve işleme gibi detaylarla tasarlanmış gelinlik modelleri idealdir.

Akrep burcu kadınlar için gelinlik

Tutkulu ve gizemli! Akrep burcu kadınları görebileceğiniz en dramatik tasarımlara sahip gelinlikleri tercih etmeyi sever. Onların gelinlik seçimlerinde beklenmedik detaylar ön plana çıkacaktır.

Yay burcu kadınlar için gelinlik

Maceraperest ve özgür ruh! Yay burcu kadınları modayı yakından takip ederler ve içlerindeki kişiliği ortaya çıkaracak detaylara sahip gelinlik tasarımlarını tercih ederler. Aynı zamanda sezon trendlerini üzerlerinde taşımayı çok iyi becerirler.

Oğlak burcu kadınlar için gelinlik

Sofistike ve ayakları yere basan! Oğlak burçları giydikleri gelinlik ile seksi ve sofistike hissetmek isterler. Seçimlerinde son derece sadıklardır ve gelinliklerini tekrar tekrar giymek isteyecekleri bir modelden seçerler.

Kova burcu kadınlar için gelinlik

Eğlenceli ve egzantrik! Kova burcu kadınlar güzel olduğu kadar işlevsel bir gelinlik giymeyi tercih ederler. Önemli olan o elbise ile dans ederken rahat olmak değil mi?

Balık burcu kadınlar için gelinlik

Hayalperest ve uçuk! Balık burcu kadınının hiçbir şekilde tahmin edilemeyecek ve özgün fikirler ile tasarlanmış bir gelinlik modeli ile karşınıza çıkma ihtimali son derece yüksektir.

Bir yanıt yazın